• Strona internetowa: gazetazabrzeska.pl to najnowsze wiadomości z terenu Zabrzega i najbliższej okolicy. Na stronie znajdzie się miejsce na artykuły o tematyce związanej z miejscowością, porady i inne przydatne dla mieszkańców informacje.

Druhny w Pałacu

Kobiety, reprezentantki służb mundurowych z całej Polski zostały zaproszone w dniu Międzynarodowego Święta Kobiet do  Pałacu Prezydenckiego w Warszawie, przez panią Agatę Kornhauser-Duda.  Zaproszenie od organizatorów na tę uroczystość, otrzymały  również druhny, przedstawicielki  Ochotniczej Straży Pożarnej w  Zabrzegu – Sylwia Podsadecka i Kamila Tittor.

Goście mieli możliwość wpisania się do pamiątkowej księgi z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. W trakcie Dnia Kobiet w Pałacu Prezydenckim Orkiestra Reprezentacyjna Policji grała popularne melodie, a wspólne spotkanie uświetnił występ zespołu AudioFeels.

Na telebimie pojawiły się także wspólne życzenia dla kobiet od Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Ministra Obrony Narodowej, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Druhny oraz Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabrzegu, składa serdeczne podziękowania organizatorom za otrzymane zaproszenie.

/JT/

Galeria:

Komentowanie jest wyłączone.