• Strona internetowa: gazetazabrzeska.pl to najnowsze wiadomości z terenu Zabrzega i najbliższej okolicy. Na stronie znajdzie się miejsce na artykuły o tematyce związanej z miejscowością, porady i inne przydatne dla mieszkańców informacje.

Tym razem na saniach!


W tym roku bez przeszkód, tradycyjnie, na saniach ciągniętych przez renifery, św. Mikołaj dotarł do zabrzeskich dzieci 2 grudnia krótko przed godziną 16:00.
Dzieci z utęsknieniem spoglądały już od godziny 15:00 na drzwi przez które miał wejść na salę. Tak też się stało, Mikołaj musiał wejść drzwiami, bo na sali gimnastycznej zabrzeskiej szkoły gdzie Ochotnicza Staż Pożarna, Rada Sołecka wraz z Kołem Gospodyń i Przedszkolem, zorganizowała zabawę mikołajkową, nie ma komina!
Zabawa była znakomita, dzieci “przerobiły” wraz z Mikołajem i przedszkolankami wszystkie znane popularne układy, były kaczuszki i labado. Po dwóch godzinach dobrej zabawy dzieci ustawiły się w kolejkę a Mikołaj do każdej wyciągniętej w jego kierunku rączki wkładał paczkę ufundowaną przez organizatorów.

Galeria:

Komentowanie jest wyłączone.